Ratema kontaktuppgifter

Kontakt

Har du frågor angående Ratemas produkter, eller om du vill bli återförsäljare, kan du kontakta våra representanter nedan. Klicka på de blå fälten för få fram kontaktuppgifter.

Ratema

Försäljning Industri

Dan Viberg (Affärsområdeschef)
phone 0709 10 17 12
email
dan.viberg@clemondo.se

Karl Bülow (Försäljningschef Fordon & Industri)
phone 0733 85 25 17
email
karl.bulow@clemondo.se

Mattias Hess (Key Account Manager Industri)
phone 0708 15 30 46
email
mattias.hess@clemondo.se

Mattias Skogar (Produktutvecklare)
phone 0706 89 67 29
email
mattias.skogar@clemondo.se

Mathias Einarsson (Representant Skåne, Blekinge.)
phone 0761 17 97 39
email
mathias.einarsson@clemondo.se

Daniel Graff (Representant Södermanland)
phone 0707 27 71 30
email
daniel.graff@clemondo.se

Lars Holmberg (Representant Värmland, Dalsland, Närke.)
phone 0709 10 17 40
email
lars.holmberg@clemondo.se

Anders Johansson (Representant Hälsingland, Dalarna, Gästrikland, Jämtland)
phone 0709 10 17 41
email
anders.johansson@clemondo.se

Tony Jägerholm (Representant Stockholm)
phone 0709 10 17 46
email
tony.jagerholm@clemondo.se

Mikael Larsen (Representant Göteborg, Bohuslän, Norra Halland.)
phone 0709 10 17 36
email
mikael.larsen@clemondo.se

Per Marklund (Representant Lappland, Västerbotten, Norrbotten, Ångemanland.)
phone 0709 10 17 31
email
per.marklund@clemondo.se

Sonny Olsson (Representant Småland, Öland, Gotland.)
phone 0709 10 17 37
email
sonny.olsson@clemondo.se

Krister Settergren (Representant Halland, Nordvästra Skåne.)
phone 0709 10 17 44
email
krister.settergren@clemondo.se

Marcus Svedlindh (Representant Västmanland, Södermanland, Södra Stockholm.)
phone 0709 10 17 33
email
marcus.svedlindh@clemondo.se

Peter Söderström (Representant Örnsköldsvik)
phone 0733 03 87 27
email
peter.soderstrom@clemondo.se

Support

Industri kemifrågor (Kemisk-tekniska frågor)
042 25 67 61
email
info@clemondo.se

Tahani Kassak (Kundsupport)
phone 0723 91 77 27
email
tahani.kassak@clemondo.se

Lena Palmenius (Kundsupport)
phone 0723 91 77 28
email
lena.palmenius@clemondo.se

Marknadskommunikation

Sofie Lindgren (Marknadskoordinator)
phone 0723 91 77 21
email
sofie.lindgren@clemondo.se

Inköp

Mathias Andersson (Inköpschef)
phone 0733 87 60 85
email
mathias.andersson@clemondo.se